Híres sminkes művészek követni az Instagram-ot | HU.rickylefilm.com
Smink

Híres sminkes művészek követni az Instagram-ot

Híres sminkes művészek követni az Instagram-ot

Celebrity sminkesek követnie kell Instagram ezen díjat szezonban

Díjak szezon javában zajlik, és több figyelmet a szertartások, mint valaha, mi csalit.

Ki nyeri a nagy nyeremények?
Ki így a badass beszédek, melyek révén pofák és ököllel szivattyú?
Ki visel designer ruhát két szezonban a jövőben (nem, nem értjük, hogy ez hogyan működik sem)?

És fontos (számunkra legalábbis!), Aki a legtöbb ringató lustworthy smink néz ki?

Ahhoz, hogy az első a know alábbi sminkesek, hogy sztárok folyamatosan gyorshívó Golden Globe, Oscar, SAG Awards, vagy, tudod, csak kiugrott egy pint tejet (mert soha nem lehet tudni, ha azok a trükkös emlők felbukkan).

Sminkes: Emily Cheng @emilychengmakeup
Celebrity kliensek: Yara Shahidi, Ashley Graham
Védjegy megjelenés: Bold nőiesség

load...

Sminkes: Daniel Martin @danielmartin
Celebrity kliensek: Elisabeth Moss, Greta Gerwig
Védjegy megjelenés: A 10/10 hibátlan bázis

Sminkes: Pati Dubroff @patidubroff
Celebrity kliensek: Margot Robbie, Natalie Portman
Védjegy megjelenés: Pretty egy él

Sminkes: Kara Yoshimoto Bua @karayoshimotobua
Celebrity kliensek: Saoirse Ronan, Jessica Biel
Védjegy megjelenés: frissített régi iskola Glamour

Sminkes: Quinn Murphy @quinnmurphy
Celebrity kliensek: Alison Brie, Dakota Fanning
Védjegy megjelenés: Állj ki, ékezetes jellemzői

Sminkes: Tyron Machhausen @tyronmachhausen
Celebrity kliensek: Jessica Chastain, Naomi Watts
Védjegy megjelenés: klasszikus és tiszta

Sminkes: Mary Phillips @maryphillips
Celebrity kliensek: Olivia Munn, Hailee Steinfeld
Védjegy megjelenés: ragyogó bőr, ápolt szemöldök

load...

Sminkes: Hung Vanngo @hungvanngo
Celebrity kliensek: Emily Ratajkowski, Kate Bosworth
Védjegy megjelenés: Smokin' hot

Sminkes: Patrick Ta @patrickta
Celebrity kliensek: Chrissy TEIGEN, Gigi Hadid
Védjegy megjelenés: Killer kontúrok

Sminkes: Georgie Eisdell @georgieeisdell
Celebrity kliensek: Claire Foy, Sophie Turner
Védjegy megjelenés: Élénk és merész ajkak

Sminkes: Gianpaolo Ceciliato @gpcbeauty
Celebrity kliensek: Millie Bobby Brown, Emma Roberts
Védjegy megjelenés: Classic egy csavar

Sminkes: Kira Nasrat @kiranasrat
Celebrity kliensek: Natalia Dyer, Jessica Alba
Védjegy megjelenés: Friss bőr, babydoll szemmel

Sminkes: Molly Stern @mollyrstern
Celebrity kliensek: Reese Witherspoon, Cara Delevingne
Védjegy megjelenés: A kevesebb több

load...